ПРОМО Термин НЕДЕЛА 11 Август РАСПРОДАДЕНО

Цел ден на плажа – Автобуски превоз до најубавите плажи на Халкидики – сонце, плажа и кристално чисто море.


Еднодневни екскурзии на Халкидки.

Следен термин Сабота 17.08.2019

НЕА ПОТИДЕА, КАЛИТЕА, ПОЛИХРОНО, ХАНИОТИ, ПЕФКОХОРИ

Цена: 990 ден

InTravel