Apart Hotel Lucky 5

LUCKY

Локација: на 1.5 километар од Гондолата, на 450 метри од центарот на Банско
Капацитет: 127 студија и апартман
Хотелски содржини: ресторан, лоби бар, конференциска сала, интернет пристап, ски остава, СПА центар (затворен базен, две сауни, Џакузи, солариум, парна бања, масажа, хидро масажа), чување и нега на деца 2-6 год., подземен паркинг.
Опременост на собите: ТВ, телефон, безжичен интернет, сеф, минибар и фен

LUCKY БАНСКО 5*01.12-19.12
04.03-06.04
20.12-26.12
03.01-10.01
21.01-23.02
27.12-02.0111.01-20.01
24.02-03.03
СТУДИО ЛУКС / BB36,351,790,244
ЕДНОКРЕВЕТНА6193,5180,478,1
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ(0-3,99)65,3493,06162,3679,2
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ(4-11,99)65,3493,06162,3679,2
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА(0-3,99)72,6103,4180,488
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА(0-3,99)(4-11,99)72,6103,4180,488
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА(4-11,99)72,6103,4180,488
2ВОЗРАСНИ72,6103,4180,488
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(0-3,99)72,6103,4180,488
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(4-11,99)72,6103,4180,488
ЕДНА СПАЛНА ЛУКС / BB48,460,5102,353,9
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ(0-3,99)96,8121204,6107,8
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ(4-11,99)96,8121204,6107,8
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА(0-3,99)96,8121204,6107,8
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА(0-3,99)(4-11,99)96,8121204,6107,8
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА(4-11,99)96,8121204,6107,8
2ВОЗРАСНИ96,8121204,6107,8
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(0-3,99)96,8121204,6107,8
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(4-11,99)96,8121204,6107,8
ЕДНА СПАЛНА ДЕЛУКС / BB57,272,6113,366
2ВОЗРАСНИ114,4145,2226,6132
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(0-3,99)114,4145,2226,6132
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(4-11,99)114,4145,2226,6132
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(0-3,99)114,4145,2226,6132
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(0-3,99)(4-11,99)114,4145,2226,6132
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(4-11,99)114,4145,2226,6132
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА(0-3,99)(0-3,99)(4-11,99)114,4145,2226,6132
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА(0-3,99)(4-11,99)(4-11,99)114,4145,2226,6132
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА(4-11,99)129,4160,2241,6147
3ВОЗРАСНИ148,72188,76294,58171,6
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(0-3,99)148,72188,76294,58171,6
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(4-11,99)148,72188,76294,58171,6
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(0-3,99)148,72188,76294,58171,6
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(4-11,99)163,72203,76309,58186,6
ЕДНА СПАЛНА EXECUTIVE / BB73,788119,980,3
2ВОЗРАСНИ147,4176239,8160,6
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(0-3,99)147,4176239,8160,6
2ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(4-11,99)147,4176239,8160,6
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(0-3,99)147,4176239,8160,6
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(0-3,99)(4-11,99)147,4176239,8160,6
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(4-11,99)147,4176239,8160,6
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА(0-3,99)(0-3,99)(4-11,99)147,4176239,8160,6
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА(0-3,99)(4-11,99)(4-11,99)147,4176239,8160,6
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА(4-11,99)162,4191254,8175,6
3ВОЗРАСНИ191,62228,8311,74208,78
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(0-3,99)191,62228,8311,74208,78
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(4-11,99)191,62228,8311,74208,78
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(0-3,99)191,62228,8311,74208,78
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА(4-11,99)206,62243,8326,74223,78
ДВЕ СПАЛНИ ЛУКС / BB52,857,211056,1
4ВОЗРАСНИ211,2228,8440224,4
4ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(0-3,99)211,2228,8440224,4
4ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ(4-11,99)211,2228,8440224,4
5ВОЗРАСНИ242,88263,12506258,06
Период на реализација:7 дена14 дена21 ден7 дена
Период на откажување:7 дена14 дена21 ден7 дена
Пенали за откажување:1та ноќ101 % од букираниот престој101 % од букираниот престој1та ноќ
Пенали за не појавување2 ноќи100% од букираниот престој100% од букираниот престој2 ноќи
Минимален престој:3 ноќи4 ноќи
ДОПЛАТИ:ВОЗРАСЕНДЕТЕ 4-11,99ДЕТЕ 12-17,99
HB доплати16,00 €9,00 €
Божиќна вечера / 25.12 / Задожителна45,00 €27,00 €
Ново Годишна вечера во главен ресторан / Задожителна122,00 €65,00 €85,00 €
Ново Годишна вечера во италијански ресторан Леонардо / не задолжително192,00 €99,00 €135,00 €

ДЕЦА 4-12

  • цената вклучува користење на надворешен базен,надворешен интернет,хидро масажа,сауна,топла бања и џакузи
    фитнес центар,грижа за деца 9.00-21.00 и шател бус до прва станица

рана резервација:

10 % до 30.11