GRAND RОYALE

Локација – 600м од најблиската жичница,1,3 км. Од центарот на Банско.

Капацитет – 74 соби.

Хотелски содржини – бар фоаје, ресторант, спа-центар, хидромасажна када, бесплатен паркинг.

Опис на соби – чајна кујна, сателитска ТВ, мини- бар, тераса.

GRAND ROYALE 4*27.12-04.01
Only HB
05.01-11.0101.12-26.12
12.01-10.03
11.03-10.04
СТУДИО / BB116,674,861,655
ЕДНОКРЕВЕТНА93,2859,8449,2844
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ99,1163,5852,3646,75
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА99,1163,5852,3646,75
2ВОЗРАСНИ116,674,861,655
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ116,674,861,655
3ВОЗРАСНИ157,41100,9883,1674,25
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА / BB12179,268,259,4
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ12179,268,259,4
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА12179,268,259,4
1ВОЗРАСЕН+3ДЕЦА151,259985,2574,25
2ВОЗРАСНИ12179,268,259,4
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ12179,268,259,4
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА151,259985,2574,25
3ВОЗРАСНИ163,35106,9292,0780,19
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ163,35106,9292,0780,19
АПАРТМАН СО ДВЕ СПАЛНИ / BB220140,8112,2101,2
2ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА220140,8112,2101,2
2ВОЗРАСНИ+3ДЕЦА220140,8112,2101,2
3ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ220140,8112,2101,2
3ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА220140,8112,2101,2
4ВОЗРАСНИ220140,8112,2101,2
4ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ220140,8112,2101,2
4ВОЗРАСНИ+2ДЕЦА247,5158,4126,225113,85
5ВОЗРАСНИ258,5165,44131,835118,91
5ВОЗРАСНИ+1ДЕТЕ258,5165,44131,835118,91
Период на реализација:60 days40 days35 дена7 дена
Период на откажување:45 дена30 дена25 дена5 дена
Пенали за откажување:100%50% од букираниот период50% од букираниот период50% од букираниот период
Пенали за не појавување:100%50% од букираниот период50% од букираниот период50% од букираниот период
Минимален престој:4 ноќи
ДОПЛАТИ:ВОЗРАСЕНДЕЦА 3-13
HB доплати8,00 €4,00 €
Божиќна вечера / 25.12 / Задолжителна15,00 €8,00 €
Ново Годишна вечера / Задолжителна75,00 €38,00 €

ДЕЦА 3-13

  • цената вклучува користење на надворешен базен,топла бања,финска сауна,арома сауна,фитнес,паркинг,клуб за деца, интернет и шатл до лифт станица
  • рана резервација за престој во период 12.01-10.04:
    10% до 30.11