Анталија со директен чартер лет од Скопје.

Ви нудиме пакет од 5 дена (4 ноќи)

Подготвени сте да ја направите 2024 ваша најдобра година досега? Направете незаборавни спомени и започнете ја со стил со нашиот ексклузивен новогодишен пакет за прекрасната Анталија, кој е совршен спој на убавина и авантура!
Што е вклучено во нашиот незаборавен пакет:
️ Хотелско сместување и хотелските услуги со All Inclusive или Ultra All Inclusive
️ Авионски карти и аеродромски такси со директен лет од Скопје до Анталија
️ Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром

Хотели каде важи понудата: