fbpx

AGIONISSI RESORT 4

AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI                                www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН

4

15.05-14.06

15.06-14.07

15.07-28.08

29.08-30.09

Double Room Sea View

45

69

84

69

Single Room Sea View

61

84

106

84

Family Room Side Sea View

50

78

106

78

Трето лице

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

50%

50%

50%

50%

Минимум престој

5

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа.   Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

.