fbpx

Adeona Ski &Spa

Локација – е лоциран на 5 минути пешачење од главната гондола и центарот на Банско.

Опременост на собите  – сите апартмани се опремени со сателитска ТВ, мал фрижидер и тераса. 

Хотелски содржини – Во склоп на хотелот има и ресторант во кој се служи Бугарска и интернационална кујна, бесплатен интернет во целиот објект, затворен базен, топла бања, Финска сауна, инфра-црвена сауна, теретана. Бесплатен паркинг.

ADEONA APARTHOTEL 3*28.12-03.0122.12-27.12; 04.01-04.0315.12-21.12; 05.03-31.03
АПАРТМАН СО ЕДНА СПАЛНА / BB52,830,828,6
ЕДНОКРЕВЕТНА884440,7
1ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ105,661,657,2
1ВОЗРАСЕН+2ДЕЦА113,669,665,2
2ВОЗРАСНИ105,661,657,2
2ВОЗРАСЕН+1ДЕТЕ113,669,665,2
3ВОЗРАСНИ115,671,667,2
Период на реализација:30 дена10 дена7 дена
Период на откажување:21 ден7 дена5 дена
Пенали за откажување:100 % од букираниот период1-st night1-st night
Пенали за не појавување:100 % од букираниот период2 ноќи2 ноќи
Минимален престој:5 ноќи

ДЕЦА 4-14

  • цената вклучува користење на надворешен базен,џакузи,финска сауна,инфра црвена сауна,топла бања,интернет и шатл до лифт станица

http://www.adeona.bg/index_en.php