1-ви Мај и Велигден на ХАЛКИДИКИ

Уживајте на самиот старт на сезоната во Грција по неверојатна цена.

За Велигденските празници ве носиме на Халкидики во нашите најпродавани објекти за минатата сезона МАИ АПАРТМЕНТС во Полихроно и Вила Парадизо во Пехкохори. Сместете се на само неколку чекори од прекрасните плажи на Халкидики и уживајте во мајското сонце …

Ценовник на аранжман по лице со вклучен автобуски превоз

 Ценовник со вклучен превоз01-06 Мај (5 ноќи)03-06 Мај (3 ноќи)
Вила Парадизо -Пефкохори-  119€  99€
Вила Mai apartments -Полихроно-  149€  129€

Ценовник за закуп на студио / апартман

 Ценовник – наем на АПП/СТД01-06 Мај (5 ноќи)03-06 Мај (3 ноќи)
Вила Парадизо -Пефкохори-43€ / вечер
вкупно 215€
59€ / вечер
вкупно 177€
Вила Mai apartments -Полихроно-73€ / вечер
вкупно 365€
79€ / вечер
вкупно 237€

Вила Парадизо:

Вила Mai apartments:

Во цената е вклучено:

  • Превоз  со туристички автобус  на наведената релација  
  • Сместување  во студиа (двокреветни, трикреветни и четирикреветни)
  • Туристичка такса 1,50€  по соба од ден

НАПОМЕНА: За реализација на наведената програма со автобуски превоз потребни се минимум 30 патници!

Важат Општите услови за патувањe на Т.А ИН ТРАВЕЛ СЕРВИС и СКТМ!